Kreatywne zestawy lego super mario

Super Mario – sprawdź, jakie klocki kupić!

Interaktywne klocki LEGO Super Mario

Interaktywne klocki LEGO Super Mario

Klocki LEGO w połączeniu z rozmaitymi pomysłami Nintendo, w efekcie dały fanom popularnej serii Super Mario interaktywną zabawę z uniwersum pulchnego hydraulika. To szansa na wejście do kolorowego świata poza ekranem komputera, a z wykorzystaniem własnej kreatywności do zbudowania go z klocków LEGO. To nowoczesna forma klocków LEGO, ze względu na to, że do zabawy tym zestawem potrzeba nam urządzenia z wbudowanym Bluetooth, tj. np. smartfon lub tablet. Pudełko klocków zawierających zestaw startowy posiada figurkę hydraulika Mario, który zasilany jest na dwie baterie AAA. Łączy się go za pomocą Bluetooth’a z urządzeniem elektronicznym i wtem uruchamiają się ukryte w oczach, ustach i na brzuchu postaci kolorowe ekrany LCD. Jako użytkownicy tej zabawki możemy w specjalnej aplikacji znaleźć instrukcje objaśniające nam, jak zbudować daną budowlę, bądź lokację, na której będziemy mogli się bawić. Klocki LEGO mają to do siebie, że poza podążaniem za  podaną wprost instrukcją, możemy nieco od niej odejść i stworzyć z klocków zawartych w zestawie swoje własne budowle.

Lego super mario seria bestsellerowa – figurka z wbudowanym czujnikiem

Figurka Super Mario, popularnego hydraulika z wąsem posiada wbudowany czujnik podłoża. Dzięki temu, gdy postawimy ją na zielonym klocku, to zostanie odczytane to, jakby Mario znajdował się na trawiastej powierzchni. Czerwony kolor odpowiada niebezpiecznej i parzącej lawie, która kojarzy mu się z niebezpieczeństwem, a niebieskie klocki odczytywane są jako woda. Dodatkowo, jeśli w naszym zestawie znajdują się jakieś potwory, bądź obiekty bardziej konkretne, to one wyposażone są u góry w specjalny kod kreskowy, który odczytany przez czujnik w figurce, prześle informację o tym, co to jest za obiekt i jak należy się w stosunku niego zachować.

Podsumowanie naszej zabawy w aplikacji

Kiedy zakończymy naszą zabawę i przejdziemy zbudowaną przez nas planszę od początku do końca, na ekranie smartfona lub tableta pokaże nam się informacja o zakończonej przygodzie i będziemy mogli sprawdzić ile punktów zdobyliśmy i jak przebiegała nasza zabawa. LEGO Super Mario, to wspaniała oferta dla miłośników zarówno popularnych klocków, jak i wąsatego hydraulika. Potrafi wciągnąć na długie godziny i tych najmłodszych i tych najstarszych.