Kreatywne zestawy lego super mario

Super Mario – sprawdź, jakie klocki kupić!

LEGO Super Mario – fantastyczna zabawa dla dużych i małych!

LEGO Super Mario – fantastyczna zabawa dla dużych i małych!

LEGO Super Mario to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serii gier z sympatycznym hydraulikiem, jak i dla każdego miłośnika Nintendo. To wspaniała kolekcja pełna ciekawych klocków, a także interaktywnych figurek. Na pewno ucieszą się z nich dzieci, ale dorośli również znajdą tu coś dla siebie. Złożone klocki mogą służyć jako zabawki lub być ciekawą dekoracją w pokoju. Wiele zestawów łączy się ze sobą, dzięki czemu budowle można rozbudowywać i bawić się nimi na mnóstwo sposobów. 

LEGO Super Mario – jakie klocki czekają na fanów tej serii? 

LEGO Super Mario to seria klocków, która na pewno ucieszy każdego fana Nintendo. Sympatyczny hydraulik Mario i jego przyjaciel Luigi to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier. W tej kolekcji można znaleźć mnóstwo ciekawych zestawów, które pozwalają na fascynującą i przyjemną zabawę. Zacząć warto od zestawów startowych, takich jak “Przygody z Luigim” czy “Przygody z Mario”. Dzięki nim można cieszyć się wieloma godzinami rozrywki, ale to nie koniec! Te klocki można rozbudowywać o zestawy dodatkowe i rozszerzające. Z ich pomocą dzieci, jak i dorośli mogą tworzyć jeszcze bardziej rozbudowane historie, a odgrywanie sytuacji znanych z gier staje się jeszcze prostsze. Ciekawym wyborem dla każdego miłośnika tej serii będą: 

– LEGO Super Mario, Pakiet wspaniałości, wiek 10+
– LEGO Super Mario, Zestaw rozszerzający Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust, wiek 6+
– LEGO Super Mario, Sterowiec Bowsera – zestaw dodatkowy, wiek 8+
– LEGO Super Mario, Walka z Reznorami – zestaw dodatkowy, wiek 8+

Klocki LEGO – idealny prezent dla każdego gracza Nintendo! 

LEGO Super Mario to nie tylko ciekawe klocki dla dzieci, ale i nietypowy pomysł na prezent. Każdy, kto ceni sobie grę na konsolach Nintendo, na pewno ucieszy się z tak niesamowitego upominku. Świetnym wyborem będą wszystkie zestawy startowe, jak i pakiety drużynowe, które pozwolą na wspólną zabawę. Mario i Luigi znów będą mogli połączyć swoje siły i przeżyć mnóstwo fantastycznych przygód. Jako prezent doskonale sprawdzi się również “LEGO Super Mario Nintendo Entertainment System”, czyli replika oryginalnej konsoli, kontrolera, kartridża i telewizora z lat 80!